Eskişehir Psikolog Yetişkin Psikolojisi

Eskişehir Psikolog Yetişkin Psikolojisi

Eskişehir Psikolog Önerisi Tavsiyesi Arıyorum
Eskişehir Psikolog Bireysel Psikoterapi

Eskişehir Psikolog Yetişkin Psikolojisi


Eskişehir'de yetişkin psikolojisi konusunda bireysel psikoterapi desteği ihtiyacı uzman psikolog arayışını arttırmıştır. Yetişkin psikolojisi konusunda kapsamlı bilgi vermek ve bireysel psikoterapi alanındaki çalışmaları paylaşmak için bu yazı Eskişehir Psikologlar ekibi tarafından hazırlanmıştır. 

Eskişehir psikologlar tarafından verilen yetişkin terapisi hizmeti bireylerin kişilik haklarına saygılı, güvenli, şefkatli ve gizliliğe önem veren ortamda birebir çalıştıkları profesyonel bir psikolojik yardım hizmetidir. Bireylere karşılaştıkları olumsuz yaşam deneyimlerini çözüme kavuşturma, zorlayıcı veya etkili anılarla çalışmalarına, kendilerini çökkün hissettiklerinde üstesinden gelme, duygularını, inançlarını ve davranışlarını keşfetme, amaçlarını belirleme ve karar verme gibi süreçleri çalışmaya olanak tanır.

Eskişehir'de uzman psikologlar aracılığı ile bu çalışmalar sağlanmaktadır. Bireysel görüşmeler bireylerin ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte ortalama 5-10 seans sürmektedir. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Her bir seans yaklaşık bir saat olup haftalık ya da iki haftada bir gerçekleşmektedir. Yapılan tüm çalışmalar psikoloji bilimsel ilkeler ve mesleki etik kuralları çerçevesinde yürütülmektedir.

Yetişkinlere psikolojik destek verilen konular


Psikolojik sorunlar;

İlişki sorunları;

Kişisel sorunlar;

Performans alanına ilişkin sorunlar;.

Eskişehir'de psikolog, aile terapisti, evlilik danışmanı, yetişkin bireysel terapisi, çocuk ve ergen psikoloğu arayan binlerce danışanımıza psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri verdik.

Eskişehir  psikolog arama sıklığının en fazla olduğu illerdendir. Eskişehir psikolog desteğine en sık başvurulan şehirlerden olduğu için Eskişehir'de psikolog ve psikolojik danışma merkezi sayısı da oldukça fazladır. Eskişehir’deki merkezimizde psikolog desteği sağlanmaktadır. 

Eskişehir Psikolog Tavsiye

Eskişehir psikolog önerisi ve Eskişehir’de size uygun en iyi psikologlar hakkındaki yorumlar ile Eskişehir'de uzman psikolog desteğine ulaşmanız mümkündür.


Eskişehir Psikolog Randevu

Eskişehir'de psikolog yardımından faydalanmak isteyen kişiler kolaylıkla ve kısa sürede sorunları ile ilgilenen uzmanlık alanındaki psikologlar ile profesyonel desteğe ulaşabilmektedir.

Eskişehir'de merkezimizde yüz yüze psikolog desteği alabilirsiniz. İsterseniz Eskişehir'den veya Eskişehir dışından online psikolog görüşmesi ile online terapi almanız da mümkün.


Eskişehir Psikolog Randevusu, Çocuk-Ergen-Yetişkin Bireysel Terapi, Aile Terapisi ve Evlilik Danışmanlığı hizmetlerimiz için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.