ESKİŞEHİR PSİKOLOGLAR

ESKİŞEHİR PSiKOLOGLAR

Eskişehir Psikologlar psikolog pedagog aile terapisti
Eskişehir Psikolog

ESKİŞEHİR PSİKOLOGLAR


Eskişehir Psikologlar, alanında uzman ekibiyle misafirlerine; kendilerini rahat ve güvende hissettikleri, yargılanmadıkları ve en önemlisi anlaşılabildikleri bir ortam sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Kişilerin kendi iç dünyalarında yaşadıkları problemleri, çaresizlikleri, arada kalmışlık ve tükenmişlikleri çözebilmek adına sizlerle buluşmak istiyoruz. Bu amaçla önceliğimiz; bilimsel temele dayalı, psikoloji etik kurallarına bağlı, güler yüzlü, danışan odaklı bir yönetim politikasıdır.

Her birimizin anne karnında başlayan hayat yolculuğu bebeklik, çocukluk, gençlik, olgunluk ve yaşlılık sürecinde devam ediyor. En büyük arzumuz siz değerli danışanlarımızın hayat serüveninde tıkanıklıklarınızı çözebilmenize, ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdüre bilmenize ya yaşam kalitenizi arttırabilmenize yardımcı olabilmektir.

Kurumumuzda bireysel danışmanlık, aile ve çift danışmanlığı, cinsel danışmanlık, cocuk ve ergen danışmanlığı, dil ve konuşma problemleri, kariyer danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Merkezimizde psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerimizde gönüllülük esas alınır. Uzmanlarımız yardım vermeye, danışanlarımızın da yardım almaya gönüllü olması hizmetin amacına ulaşması bakımından çok önemlidir. Bunun yanı sıra amacımıza hizmet ederken koşulsuz kabul ve saygı esas alınır, bireysel farklılıklara saygı önceliklerimizdendir. Danışanlarımızın inanç, değer ve kişisel özellikleri ne olursa olsun, bireyler arası farklara saygı temelinde psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti sunulur.

Danışanlarla ilgili konu ve sorunlar içtenlikle ele alınır ve saydamlık ilkesine bağlı kalınarak ilgili konu üzerinde duygu ve düşüncelerin gerçekçi ve dürüst bir biçimde dile getirilmesine önem verilir. Merkezimizde çalışan uzmanlarımız, alanları ile ilgili gerekli tüm eğitim ve dereceleri almış, bilimsel, etik önceliklere önem veren, kendilerini geliştirmeyi sürdüren, mesleki gözetim ve dayanışma içinde etkinliklerini gerçekleştiren profesyonel kişilerdir.

eskişehir psikologlar listesi